USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area San Juan Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area

Förhandsbokning
2026-07-29
2026-07-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

27

Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area

 Wi-Fi
 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area med 3 sovrum, som har plats för upp till 6 gäster, ligger inom 6 minuters promenad från Condado. Gästerna kan använda Wi Fi för antingen jobb eller fritid.

Om du vill bo i distriktet Santurce är den här 158 m² stora lägenheten ett bra val, inom 2 km från Puerto Rico kongresscenter. Sevärdheterna inkluderar Ocean Park-stranden, inte långt från lägenheten. Centro de Bellas Artes Luis A. Ferre ligger också ungefär 15 minuter till fots från boendet.

Lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area erbjuder gästerna balkong, sitthörna och vardagsrum. Boendet har också utsikt över staden. I lägenheten kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en separat toalett och en dusch.

Lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area erbjuder ett komplett kök samt matplats för gästernas bekvämlighet. Tack vare det behändiga läget tar det 15 minuter med bil att ta sig till flygplatsen Luis Munoz Marin internationella.

  • Lokala sevärdheter
  • Marina Old San Juan
    4,9 km
  • Tercer Milenio Park
    4,4 km
  • Ocean Park Beach
    1,3 km
  • Central Park
    2 km
  • San Jerónimo del Boquerón Fort
    2 km
  • Munoz Rivera Park
    2,6 km
  • Condado Lagoon
    1,5 km
  • Barbosa Park
    2 km
  • Flygplatser
  • San Juan Isla Grande Flygplats
    4,6 km
  • Tågstationer
  • Sagrado Corazon Station
    2,2 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • VIP-incheckning/-utcheckning
  • Husdjur tillåtna
  • Hiss
  • Brandsläckare
  • Nyckelåtkomst

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Sittgrupp
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 16:00 till 23:59
Utcheckning: senast 10:00

Vanliga frågor

  • Hur många gäster kan bo i lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area?

    Upp till 6 gäster kan bo i lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area.
  • Ligger lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area nära tågstationen?

    Sagrado Corazon tågstation ligger inom 20 minuters promenad från lägenheten Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-07-29
2026-07-30

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Condado San Juan / Beach,Touristic & Business Area, Puerto Rico

1374 Ashford Avenue Cond. Santa Maria, Apt 7A, San Juan, Puerto Rico

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved